Fyzio FIT

REHA FIT program je vytvorený pre všetkých, ktorým záleží na zdravom tele a duchu. Našim cieľom je pozitívne podporovať prevenciu a vplývať na lepšiu vitalitu našich klientov.  Reha Fit spája rehabilitačné techniky s vysoko indukčnou terapiou (vysokofrekvenčná magnetoterapia) a masážou, ktorá sa vďaka blahodárnym účinkom postará o uvoľnenie a relaxáciu nie len tela, ale aj ducha.

Náš rehabilitačný program zahŕňa aj posúdenie celkového zdravotného stavu a faktorov ovplyvňujúce životný štýl klienta. Následne vytvoríme individuálny rehabilitačný plán, ktorý zahŕňa strečing, posilňovanie, aeróbne aktivity, či aktivity na zlepšenie rovnováhy. Vysoko indukčná terapia poskytuje mnoho výhod v liečbe pohybového aparátu. Ak chceme tréninový program podporiť regeneráciou, tak masáž ponúka mnoho pozitívnych účinkov – od uvoľnenia svalov, až po zníženie stresu.

Ciele

  • odstránenie, prípadne zmiernenie akútnych a chronických zdravotných problémov pohybového aparátu
  • ošetrenie svalových spazmov
  • korekcia chybného držania tela
  • zlepšenie rovnováhy
  • prevencia vzniku svalových dysbalancií
  • posilnenie oslabených svalov
  • zlepšenie pohyblivosti
  • zlepšenie fyzickej kondície
  • uvoľnenie svalového napätia
  • odstránenie únavy a stresu

Reha FIT kombinuje rôzne terapeutické metódy s cieľom vytvoriť individuálny program prispôsobený špecifickým potrebám každého klienta. Naším cieľom je uľahčiť dosiahnutie pozitívnych výsledkov v oblasti prevencie, zdravia a vitality. Prostredníctvom účinných rehabilitačných techník a využívania vysoko indukčného systému s masážou sa snažíme podporiť relaxáciu nielen fyzickú, ale aj psychickú. Náš komplexný program optimalizuje prirodzené liečebné schopnosti organizmu a zároveň ho posilňuje proti možným rizikám alebo komplikáciám.

Vytvorením intenzívneho a cieleného indukčného poľa zvyšuje vysoko indukčný systém (vysokofrekvenčná magnetoterapia) regeneráciu na bunkovej úrovni a stimuluje metabolické procesy, čo môže pomôcť znížiť bolesť, urýchliť hojenie zlomenín, uvoľniť svaly a tiež ich posilniť, zlepšiť pohyblivosť kĺbov a účinne liečiť akútnu a chronickú bolesť pohybového aparátu aj nervového systému.

Zobraziť viac

Zažite úplnú relaxáciu pri upokojujúcej masáži a zbavte sa stresu. Doprajte si luxus vynikajúcej terapeutickej masáže, po ktorej sa budete cítiť revitalizovaný. Masáž pomôže zvýšiť krvný obeh, stimuluje imunitný systém, podporí hlbokú relaxáciu a uvoľní svalové napätie.

Elektroterapia sa týka použitia elektrických impulzov na liečbu rôznych ťažkostí a ochorení pohybového aparátu a nervového systému.

Zobraziť viac