Nechajte
sa motivovať

  • Tréningové nápady
  • Tréningový plán
  • Podpora
  • Poradenstvo

Tréning doma
Získať svoj osobný tréningový plán je také jednoduché!

Čoraz viac nás zamestnáva aj téma, ktorá sa nedá obísť – CORONA. Následky tejto pandémie pociťujeme najmä fyzicky. Najmä v ťažkých časoch, ako sú tieto, zabúdame, aká veľká je potreba rehabilitácie. Nedostatok času na cvičenie nám čoraz viac ukazuje, aké sú dôsledky dnešnej situácie.

Aj keď sme obzvlášť vďační, že do nášho rehabilitačného centra sa stále dá vstúpiť otvorenými dverami, určite sa nájdu rodiny, ktoré sa rozhodli pre dobrovoľnú karanténu. Dokážeme to absolútne pochopiť, no zároveň nás to prinútilo zamyslieť sa.

Ako rehabilitačné centrum považujeme za svoju povinnosť podporovať rodiny, aby zostali fit aj napriek Corone. Deň čo deň sme hľadali spôsoby, ako ponúknuť našim rodinám efektívnu podporu doma, a prišli sme na skvelý koncept.

Naším cieľom je ponúknuť podporu pravidelným natáčaním tréningových videí, ktoré je možné realizovať aj doma. Tréning bude obsahovať jednoduché aj komplexné cvičenia tak, aby boli splnené všetky individuálne potreby.

Zdravotný stav pacientov je pre skúsený tím Rehabilitačného centra Malovec obzvlášť dôležitý, a preto vypracujeme tie najlepšie terapeutické nápady.