Integrácia
primitívnych reflexov
pomocou studeného lasera

QRI (quantum reflex integration) je program  integrácie primitívnych reflexov, ktorý kombinuje harmonický zvuk a nízkoúrovňovú laserovú terapiu na stimuláciu špecifických aku-bodov a reflexných vzorcov. QRI úspešne pomáha tým, ktorí trpia rôznymi kognitívnymi, behaviorálnymi a fyzickými problémami, ako sú poruchy učenia, autizmus, mozgové príhody, mozgová obrna, Parkinsonova choroba a mnohé ďalšie.

QRI studený laser

Používanie QRI studeného lasera funguje na základe vyžarovania svetelnej energie, ktorá stimuluje bunky na molekulárnej úrovni a zlepšuje ich metabolické funkcie. Tieto laser produkuje nízkoúrovňové svetlo so špecifickou vlnovou dĺžkou, ktoré preniká hlboko do tkaniva bez toho, aby ho poškodilo, čo im umožňuje aktivovať biologické dráhy bez poškodenia okolitých buniek alebo tkaniva. QRI studený laser má tri typy laserových diód:

 • červená – poskytuje zvýšené výhody pre svaly a nervový systém. Červené laserové svetlo preniká hlboko do mäkkých tkanív, ako sú svaly, väzy, šľachy a nervy – poskytuje zlepšenie prekrvenia týchto oblastí, ako aj zníženie zápalu. Môže sa používať aj pri športových zraneniach, pretože pomáha urýchliť čas zotavenia. Okrem toho sú červené lasery skvelé na zmiernenie chronickej bolesti uvoľňovaním endorfínov, ktoré blokujú prístup signálov bolesti do mozgu.
 • infračervená – dostáva hlboko do mozgu, aby stimulovala hojenie a rast kostí. Jej intenzívne svetlo môže pomôcť podporiť obnovu a regeneráciu kostí aj v oblastiach, kde tradičné lekárske postupy zlyhali. Infračervené lasery sa často používajú aj pri fyzikálnej terapii na zmiernenie bolesti, zníženie opuchu, zvýšenie flexibility a vytvorenie nových spojení medzi neurónmi.
 • fialová – ten má jedinečný účinok na mozgové centrá ovládajúce telo, ako aj na ošetrenie tváre proti starnutiu. Pomáha stimulovať rast nervov a zároveň pomáha zlepšovať kognitívnu výkonnosť zvyšovaním mentálnej jasnosti a sústredenia. Fialové lasery sú obzvlášť užitočné pre tých, ktorí trpia traumatickým poškodením mozgu (TBI) alebo posttraumatickou stresovou poruchou (PTSD). Aktivovaním nervových dráh v mozgu spojených s tvorbou pamäte, schopnosťami riešiť problémy a výkonnými funkciami – fialové lasery môžu pomôcť obnoviť správne fungovanie postihnutých osôb.

Ďalšie výhody QRI lasera

Okrem využitia QRI lasera na integráciu novorodeneckých reflexov, ponúka QRI laser aj mnoho ďalších výhod:

 • zvýšenie metabolizmu buniek
 • pozitívna stimulácia nervového systému
 • zlepšenie lymfatického systému
 • liečba preťaženia kĺbov (kolená, bedrá, ramená)
 • zníženie bolesti
 • uvoľnenie svalového tonusu
 • hojenie rán
 • boj proti zápalu
 • stimulácia hormónu šťastia
 • hojenie zranení
 • zlepšenie schopnosti sústrediť sa

Tesla liečivé frekvencie

Liečivé frekvencie sú formou energie, sériou vibrácií vyskytujúcich sa v jednej sekunde, ktoré sa už stáročia využívajú na liečenie a podporu zdravia. Tento koncept prvýkrát uviedol na svetlo sveta známy vedec Nikola Tesla, ktorý tieto tóny slávne nazval „zvláštnymi vibráciami“. Každá bunka v našom tele má svoju vlastnú jedinečnú frekvenciu, pričom mužská energia vydáva nižšie tóny, zatiaľ čo ženská energia vydáva vyššie tóny, ako napríklad infrazvuk (ktorý je príliš nízky na to, aby ho ľudia počuli). Preto je dôležité udržiavať zdravú rovnováhu medzi oboma typmi energií.

Význam poznania liečivých frekvencií ďaleko presahuje jednoduché pochopenie vedy, ktorá sa za nimi skrýva; zohrávajú tiež dôležitú úlohu v technológii QRI studeného lasera. Prístroj má napríklad nastavenia, ktoré dosahujú 9999 Hz pre rôzne regeneračné procesy.