Super indukčný systém

Super indukčný systém (vysokofrekvenčná magnetoterapia), známa aj ako super inductive system (SIS), je revolučná forma magnetoterapie, ktorá má preukázateľne silné a regeneračné účinky na ľudské tkanivo.

Vytvorením intenzívneho a cieleného indukčného poľa SIS zvyšuje bunkové zdravie a stimuluje metabolické procesy, čo môže pomôcť znížiť bolesť, urýchliť hojenie zlomenín, uvoľniť svaly a tiež ich posilniť, zlepšiť pohyblivosť kĺbov a účinne legit akútnu a chronickú bolesť pohybového aparátu aj nervového systému.

Pozoruhodné je, že tento typ terapie je obzvlášť účinný pri znižovaní kŕčov. Neposkytuje len fyzickú úľavu, ale aj psychickú pohodu; pacienti uvádzajú, že sa po ošetrení cítia pokojnejší vďaka zníženiu celkového napätia, ktoré môže často spôsobiť samotné kŕče. Okrem toho existuje niekoľko ďalších fyziologických aspektov, ktoré zohrávajú úlohu v účinnosti superindukčnej terapie, ako je zvýšený prietok krvi a okysličenie v okolí konkrétnych ošetrovaných oblastí, čo znižuje zápal a podporuje rýchlejšie hojenie