Deň detí pre superhrdinov

Radi by sme Vás pozvali na 2. ročník

Dňa detí pre superhrdinov,

ktorý sa uskutoční

4. júna od 15:00  – 19:00 hod.

v nádhernom prostredí pod zámkom, v Meierhofe v Ulrichskirchene. Výnimočný deň plný zábavy, ktorý isto rozžiari tváre nielen detí so zdravotným znevýhodnením, ale aj ich súrodencov a rodičov.

 

Naši skvelí animátori pripravili program nabitý aktivitami – od maľovania na tvár, fúkania obrovských bublín, kúzlenia až po skakací hrad. Veríme, že aj rodičia budú môcť načerpať nové sily, oddýchnuť a pochutnať si spolu s deťmi na dobrotách, ktoré pre Vás pripravíme.

 

Ale to nie je všetko! Navyše vás čaká tombola s fantastickými cenami

 

Hlavná cena – 2-týždňový TheraSuit program

v neurorehabilitačnom centre Malovec. Ostatné ceny stoja tiež za to!

 

Ak sa chcete zúčastniť tomboly a získať šancu vyhrať jednu z fantastických cien, stačí vyplniť pop-up (vyskakovacie) okno, ktoré sa objaví na našej stránke. Po vyplnení formulára vám zašleme e-mail s potvrdením o zaradení do losovania.

 

Množstvo povinností, terapií, očakávaní, ktoré naše deti denne stretáva, by mali byť vyvážené ešte vo väčšej miere pocitmi šťastia, uznania, či pozornosti, ktorú si zaslúžia. Práve to je našim cieľom, aby sa v tento deň cítili ako Superhrdinovia so špeciálnymi silami a že všetko je možné, stačí mať jasný cieľ! Veríme, že deň detí bude nezabudnuteľný a že všetci spolu načerpáme pozitívnu energiu, novú silu a motiváciu do ďalších dní.

 

Nezabudnite sa však čo najskôr zaregistrovať, pretože počet rodín je obmedzený. Jednoducho stačí vypísať formulár cez cez pop-up (vyskakovacie) okno na našej webovej stránke, prostredníctvom e-mailu na jana@rehamalovec.at alebo telefonicky na čísle +43 660 7682099. Nemajte obavy z rečovej bariéry, naša asistentka Janka hovorí česky.

 

Malovec tím sa teší na Vašich superhrdinov a na Vás!

+436607682099